Over ons

Contacteer ons

Bestuur

Demeyer Koen

President

koen@optima-cool.be

Vancaeyzeele Vincent

Secretaris

Eeckhout Toon

PENNINGMEESTER

Toon@acc-lmi.be

Naert Nicky

Data base manager

Herbrant Hans

Immediate past President

hans@herbrantpartners.be

Leden

Herbrant Hans

Herbrant Hans

Commissie - Jaarboek

Steenweg op Deinze 43b
9880 Aalter
  
hans@herbrantpartners.be 

advocaat bij Herbrant | Partners | ADVOCATEN

Laroy Bart

Laroy Bart

Commissie - Film/najaar

Dammeers 41
9880 Aalter
  
bart@urbastyle.com

Afg. Bestuurder Urbastyle

Eeckhout Toon

Eeckhout Toon

Doorn 2
9880 Aalter 
  
Toon@acc-lmi.be

Accountant

Van den Weghe Xavier

Van den Weghe Xavier

Verantwoordelijke - PR

Staatsbaan 22
9870 Zulte
  
Xavier@notarisvandenweghe.be

Notaris

Van Den Berghe Gerrit

Van Den Berghe Gerrit

Oostmolen-Zuid 7
9980 Aalter
  
gerrit@vlado.be

Afg. Beheerder Vlado NV

Van der Vennet Edwin

Van der Vennet Edwin

Commissie - sociale commissie

Dammeers 58
9880 aalter
  
e.vandervennet@beMatrix.be

Afg. Berheerder BeMatrix

Declercq Geert

Declercq Geert

Verantwoordelijke buitenbezoeken

Kestelstraat 155A
9880 Aalter
  
geert@integral-interiors.be

Sales Director 

De Maertelaere Frank

De Maertelaere Frank

Leernsesteenweg 122 bus 7
9800 Deinze
  
frank@expodema.be 

Afg. beheerder Expodema NV

Hooreweghe Julien

Hooreweghe Julien

Kluizestraat 13
9910 Knesselare
  
julien@casentis.be

Zaakvoerder Casentis

Demeyer Koen

Demeyer Koen

Commissie - Kerstmarkt

Verantwoordelijke Expansie

Venakker 69Optima Cool
9880 Aalter
  
koen@optima-cool.be 

Gedelegeerd Bestuurder Optima-Cool 

Hoste Luc

Hoste Luc

Leon Bekaertlaan 16
9880 Aalter
  
luc@timmerman-hoste.be

Schrijnwerker

D'Haese Peter

D'Haese Peter

SABBAT JAAR

Oudenaardseheerweg 240                                                                                           Logo Peter D'Haese
9810 Nazareth
 
peter.dhaese@dhaese.net.bmw.be

Afg. Beheerder Peter D'Haese NV 

Van Heyste Philippe

Van Heyste Philippe

Verantwoordelijke clubwerking

Veldstraat 38
9910 Knesselare
  
Philippe@vanheyste.be

Zaakvoerder Van Heyste

Delgouffe Yves

Delgouffe Yves

Mosgaverstraat 22

9031 Drongen
  
yves@delbeke-construct.be

Zaakvoerder

Van der Elst Jean

Van der Elst Jean

Commissie - Cabriotour

Oudenaardsesteenweg 34 N
9000 Gent
  
jean.vanderelst@skynet.be

Afg. Berheerder NV J. Van der Elst

D'Hoore Daniël

D'Hoore Daniël

SENIOR

Veldhoekstraat 21
8020 Waardamme Oostkamp
  
Daniel@carrera.be 

Bestuurder van vennootschappen

T' Jampens Bart

Kurs 3
9831 Deurle  

bart.t.jampens@unacis.com

Zaakvoerder Unacis

Naert Nicky

Lodorp 115
9880 Aalter

nicky.naert@impliso.com

Zaakvoerder Impliso

Vancaeyzeele Vincent

Vancaeyzeele Vincent

Dusselier Hans

Hoekstraat 134
9910 Knesselare

Hansdusselier@gmail.com

Zaakvoerder Desolari

Piers Eric

Planterijstraat 29
8755 Ruiselede  

eric.piers@telenet.be 

Zaakvoerder F.E.E. (& AMSEP)

Maenhaut Wim

Lokouter 49
9880 Aalter

wim@paho.be 

Zaakvoerder Paho BVBA

Declerck Pieter

Stratem 9
9880 Aalter

p.declerck@communitybuilding.be 

Zaakvoerder Communitybuilding

Vergaderlocatie

Rest. Callas

Stationsstraat 250

9880 Aalter

www.restaurant-callas.be

Vergadering elke 2e en 4e woensdag om 20.00 uur

Terug naar boven